Eredményeink

Mini

2016, Domaszék, International Dance Open, Andricz Adél, Bronz minősítés

2017, Sófok, formáció, II.hely

2017, XX. Apáczai Táncfesztivál, Andricz Adél, Bronz minősítés

2017, Szerbia, International Majorette Festival, I.hely

2018 Kaposvár, Kiss Bernadett, I.hely

Cadett

Junior

2014 Zsámbok, Közép-Magyarországi Mazsorett Verseny, II.hely
2016 XIX. Apáczai Táncfesztivál, Bronz Minősítés
2016 Kaposvár, Crystal kupa, I.hely
2016 Kaposvár, Crystal kupa, Óvári Jázmin, Gyurman Zora,
Rupp Mihaéla, I hely+ különdíj
2016, Domaszék, International Dance Open, baton, mini Bronz minősítés
2016, Domaszék, International Dance Open, baton, team, Bronz minősítés
2016, Domaszék, IDO, Hermec Petra, Ezüst minősítés
2016, Domaszék, International Dance Open, pompon, team, II.hely
2016, Domaszék, International Dance Open, pompon, team, I. hely
2017, Sófok, hagyományos II. hely
2017, Sófok, szóló, Balogh Gréta III.hely
2017, Sófok, szóló, Hermec Petra, II.hely
2017, Sófok, szóló, Szilika Petra, I. hely
2017, XX. Apáczai Táncfesztivál, klasszikus mazsorett, Ezüst minősítés
2017, XX. Apáczai Táncfesztivál, show kategória, Ezüst minősítés
2017, XX. Apáczai Táncfesztivál, Gyurman Zora, Arany minősítés
2017, Szerbia, International Majorette Festival, Nágl Alina-Kiara, I.hely
2017, Szerbia, International Majorette Festival, Oldi Boglárka-Nagypál Blanka, II.hely
2017, Szerbia, International Majorette Festival Szilika Petra I.hely
2017, Szerbia, International Majorette Festival Hermec Petra, II.hely
2017, Szerbia, International Majorette Festival, Balogh Gréta III.hely
2017, Szerbia, International Majorette Festival, csoport, III.hely
2017, Szerbia, International Majorette Festival, kisformáció, I.hely
2017, Szerbia, International Majorette Festival, kiscsoport, II.hely
2017, Szerbia, International Majorette Festival, trió, I.hely
2018, Szolnok Open, formáció, tradicionális III.hely
2018, Szolnok Open, formáció, III.hely
2018, Szolnok Open, mini formáció, III.hely
2018, Szolnok Open, csapat, tradicionális I.hely
2018, Szolnok Open, csapat, I.hely
2018, Kaposvár, csapat, show, I.hely
2018 Kaposvár, Kis Dorottya (2 bot) I.hely
2018 Kaposvár, Gyurman Zora-Szilika Petra, I.hely
2018 Kaposvár, Kiss Natália (1 bot), I.hely
2018 Kaposvár, Hermec Petra, II.hely
2018 Kaposvár, Gyuricza Janka-Andicz Adél-Kisztner Mónika (pom), I.hely
2018 Kaposvár, Balogh Gréta (2 bot)I.hely
2018 Kaposvár, Kiss Nóra, II.hely
2018 Kaposvár, csapat, tradicionális, I.hely
2018 Kaposvár, Nyers Anna-Bodor Melitta, I.hely
2018 Kaposvár, nagycsapat, I.hely
2018 Kaposvár, kiscsapat, I.hely
2018, XXI. Apáczai Táncfesztivál, Balogh Gréta, Arany minősítés
2018, XXI. Apáczai Táncfesztivál, Dittrich Jázmin, Arany minősítés
2018, XXI. Apáczai Táncfesztivál,alsó tagozat, Arany minősítés
2018, XXI. Apáczai Táncfesztivál, alsó tagozat, Ezüst minősítés
2018, XXI. Apáczai Táncfesztivál, alsó tagozat, Ezüst minősítés
2018, XXI. Apáczai Táncfesztivál, Nágl Kiara és Alina, Faluközi Amira, Bronz minősítés
2018, XXI. Apáczai Táncfesztivál, hagyományos, Bronz minősítés

Senior

2014 Püspökladány, Országos Mazsorett Verseny, I. hely
2014 Zsámbok, Kósa Judit- Nagy Dóra-Fenyvesi Zsófia, III.hely
2015 Siófok, Amatőr Mazsorett Verseny, III. hely
2016 Szolnok, Országos A és B kategóriás verseny, II. hely
2016 Kaposvár, Kvalifikációs verseny, Arany minősítés
2016 Kaposvár, Kvalifikációs verseny, II. hely
2016 XIX Apáczai Táncfesztivál, Várkonyi Luca, Arany minősítés
2016 XIX Apáczai Táncfesztivál, Fenyvesi Zsófia, Ezüst minősítés
2016 XIX Apáczai, Péli Borbála-Kósa Judit-Biró Eszter, Ezüst minősítés
2016 Kaposvár, Crystal kupa, Fenyvesi Zsófia, I. hely
2016 Kaposvár, Crystal kupa, Várkonyi Luca, I. hely
2016 Budapest,Magyar Bajnokság, I.hely (sikeres kvalifikáció)
2016, Szlovákia (Léva), Európa Bajnokság, I. hely
2016, Domaszék, IDO, klasszikus, team, Ezüst minősítés
2016, Domaszék, IDO, klasszikus, mini, Ezüst minősítés
2016, Domaszék, International Dance Open, mini, II. hely
2016, Domaszék, International Dance Open, team, Arany minősítés
2016, Domaszék, International Dance Open, pompon, team, I.hely
2016, Domaszék, International Dance Open, team, I. hely
2017, Sófok, kiscsapat, II.hely
2017, Sófok, csapat, III.hely
2017, Sófok, hagyományos, III.hely
2017, Sófok, pompon, II.hely
2017, Sófok, formáció, bronz minősítés
2017, XX. Apáczai Táncfesztivál, Ezüst minősítés
2017, XX. Apáczai Táncfesztivál, Bronz minősítés
2017, Szerbia, International Majorette Festival, II.hely
2017, Szerbia, International Majorette Festival, klasszikus, I.hely
2017, Szerbia, International Majorette Festival, pompon, I.hely
2017, Szerbia, International Majorette Festival, Várkonyi Luca, I.hely
2017, Szerbia, International Majorette Festival, Péli Borbála, IV.hely
2017, Szerbia, International Majorette Festival, Biró Eszter-Marton Zita, II.hely
2017, Szerbia, International Majorette Festival, Marton Zita, II.hely
2017, Szerbia, International Majorette Festival, kisformáció, I.hely
2018, Szolnok Open, formáció, II.hely
2018, Szolnok Open, mini formáció, II.hely
2018, Szolnok Open, formáció, tradicionális, I.hely +különdíj (legtöbb potszám)
2018, Tatabánya, II.Kodály-Open, Péli Borbála, III.hely
2018, XXI. Apáczai Táncfesztivál, felső tagozat, Arany minősítés
2014 Püspökladány, Országos Mazsorett Verseny, III. hely
2014 Zsámbok, Közép-Magyarországi Mazsorett Verseny, II.hely (show)
2014 Zsámbok, Közép-Magyarországi Mazsorett Verseny,II.hely (klasszikus)
2014 Zsámbok, Közép-Magyarországi Mazsorett Verseny, III.hely
2014 Zsámbok, Polgár Petra-Pusztai Fanni, II.hely
2014 Zsámbok, Rus Bernadett-Marton Zita, II.hely
2015 Siófok, Amatőr Mazsorett Verseny, III. hely
2016 Kaposvár, Kvalifikációs verseny, Arany minősítés
2016 XIX Apáczai Táncfesztivál, Polgár Petra-Marton Zita-Burzán Mercédesz, Bronz minősítés
2016 Budapest, Magyar Bajnokság, Arany minősítés
2016 Szlovákia (Léva), Európa Bajnokság, Arany minősítés
2016, Domaszék, IDO, baton, Vogl Dorina-Hegedüs Zsófia, Ezüst minősítés
2016, Domaszék, IDO, Polgár Petra-Marton Zita-Pusztai Fanni, Bronz minősítés
2016, Domaszék, International Dance Open, Marton Zita, II.hely
2017, Szerbia, International Majorette Festival, Szentirmai Enikő-Vogl Dorina, I.hely
2018, Szolnok Open, tradicionális, formáció, II.hely
2018, Tatabánya, Kodály-Open, Marton Zita, I.hely